LTL Hizmeti

LTL Hizmeti


Bir kamyonun parsiyel yükü, LTL (Less Than Truckload/Tam kamyon yükünden az) olarak adlandırılır. Nakliyatın kâr bırakmasının sağlanması amacıyla, yükü az olan kamyonlar için genelde ek parsiyel yükler aranır. Parsiyel yük yerine birleştirilmiş gönderiler de bir alternatif oluşturabilir.

Aynı ağırlığa ve hacme sahip komple yük ile karşılaştırıldığında nakliyatçının çok sayıda parsiyel yük ile teorik olarak daha fazla para kazanması mümkün olsa da her yeni yük doldurma ve indirme noktasında oluşabilecek bekleme süreleri, toplam nakliyat süresinin oldukça uzamasına yol açabilir. Bu yüzden vaktinde ulaşması gereken acil yüklerde bir kamyonun belirli bir güzergahı yük kapasitesi tamamlanmamış şekilde, sadece parsiyel yük taşıyarak gitmesi de mümkündür.

DMC Logistics olarak, komple ve parsiyel yüklerin nakliyesinde tanınmış, uzman bir firmayız. Dökme, paketli, ısı kontrollü ve tehlikeli ürünlerinizi taşımak için acente ağımızı ve geniş taşıt filomuzu kullanırız. Zaman sınırlandırmanıza ve bütçenize saygı göstererek mevcut kaynakları size sağlamak için sürekli çalışıyoruz ve kendimizi sizlerin hizmetine adamak için çıktığımız bu yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize birçok nakliye seçeneği teklif ediyoruz.