Biz Kimiz?

DMC Logistics 1970’li yılların başında Konya’da, Demirci ailesinin fertleri tarafından kurulmuştur. Taşımacılık sektöründe güven ve başarıyı kendine öncü rol edinen firmamız, Türkiye’nin her noktasından İran, Irak, Suriye, Kazakistan, Azerbaycan başta olmak üzere, Orta Doğu ve Orta Asya’da uzun yıllar yaptığı başarılı ve güven verici işler ile kendini sektörde göze değer bir konuma getirmeyi başarmıştır. Demirci ailesinin fertleri geçmişte olduğu gibi bugün de bu doğrultuda çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Sunduğu hizmet kalitesinin profesyonel bakış açısıyla harmanlayıp sizlere en etkin, modern ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Değişmeyen iş disiplini ve her zaman korunan güven ticareti ile DMC Logistics, çalıştığı firmaların memnuniyet seviyesini yüksek tutarak, sorunsuz ve ilkeli hizmetini vermeye devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden beri yoluna güvenle devam DMC Logistics, Dünya’nın birçok ülkesine köprüler kurmuştur. Türkiye’nin her noktasından İran, Irak, Suriye, Kazakistan, Azerbaycan başta olmak üzere, Orta Doğu ve Orta Asya’ya uzanan geniş bir lojistik ağına sahip olan ve bu ağı her gün genişleten DMC Logistics, güvenle sunduğu hizmetini son yıllarda Avrupa’ya da taşımıştır. Almanya ve Avusturya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinden Türkiye’ye ve Türkiye’den Avrupa’ya lojistik hizmeti vererek geniş taşımacılık ağını gün geçtikçe artırmakta ve başarılarına başarı katmaktadır.

Lojistik sektörüne kattığı değer ve güvenle yoluna tüm hızıyla devam eden DMC Logistics, karşılıklı güven, karşılıklı memnuniyet ve doğru zamanlama politikalarıyla çalıştığı firmalara en yenilikçi ve özgün çözümler sunmaktadır. Profesyonel kadrosu ve sürekli yenilenen araç filosu ile aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde sizlere üstün bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Başarı uzun bir yoldur, onu taşıyabilmek ise güven ve tecrübe ister.