Hakkımızda

Hakkımızda

1970 yılının başlarında Demirci ailesi tarafından kurulan DMC Logistics, taşımacılık alanında gösterdiği üstün başarı ve güven dolu hizmetiyle büyük tecrübeler edinmiş ve sektöre büyük katkılarda bulunmuştur. Lojistik sektöründe önde gelen bir firma olmanın en büyük sebeplerinden biri de işe verilen değerdir. Yapılan her çalışma, büyük bir hassasiyet ile tamamlanarak sürdürülebilir bir disiplin içinde yürütülmektedir.

Kendi araç filosuna ve alanında uzman profesyonel şoför kadrosuna sahip olan DMC Logistics, şeffaflık ilkesi, çalışma disiplini ve öncesi sonrası işlem raporlama hizmeti ile ürünlerinizi en üst düzey hassas şartlar içinde varacakları lokasyonalara taşımaktadır. Uzun yıllar elde edilen referanslar ve ilişkiler ile sektörde itibar sahibi olan DMC Logistics, sizlere gösterdiği önemi işine yaptığı yatırımlarla her geçen gün daha da yükseltmektedir.

Biz Kimiz?

DMC Logistics 1970’li yılların başında Konya’da, Demirci ailesinin fertleri tarafından kurulmuştur. Taşımacılık sektöründe güven ve başarıyı kendine öncü rol edinen firmamız, Türkiye’nin her noktasından İran, Irak, Suriye, Kazakistan, Azerbaycan başta olmak üzere, Orta Doğu ve Orta Asya’da uzun yıllar yaptığı başarılı ve güven verici işler ile kendini sektörde göze değer bir konuma getirmeyi başarmıştır. Demirci ailesinin fertleri geçmişte olduğu gibi bugün de bu doğrultuda çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Sunduğu hizmet kalitesinin profesyonel bakış açısıyla harmanlayıp sizlere en etkin, modern ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Değişmeyen iş disiplini ve her zaman korunan güven ticareti ile DCM Logistics, çalıştığı firmaların memnuniyet seviyesini yüksek tutarak, sorunsuz ve ilkeli hizmetini vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu ilk günden beri yoluna güvenle devam DMC Logistics, Dünya’nın bir çok ülkesine köprüler kurmuştur. Türkiye’nin her noktasından İran, Irak, Suriye, Kazakistan, Azerbaycan başta olmak üzere, Orta Doğu ve Orta Asya’ya uzanan geniş bir lojistik ağına sahip olan ve bu ağı her gün genişleten DMC Logistics, güvenle sunduğu hizmetini son yıllarda Avrupa’ya da taşımıştır. Almanya ve Avusturya başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinden Türkiye’ye ve Türkiye’den Avrupa’ya lojistik hizmeti vererek geniş taşımacılık ağını gün geçtikçe artırmakta ve başarılarına başarı katmaktadır.

Lojistik sektörüne kattığı değer ve güvenle yoluna tüm hızıyla devam eden DMC Logistics, karşılıklı güven, karşılıklı memnuniyet ve doğru zamanlama politikalarıyla çalıştığı firmalara en yenilikçi ve özgün çözümler sunmaktadır. Profesyonel kadrosu ve sürekli yenilenen araç filosu ile aklınızda soru işreti kalmayacak şekilde sizlere üstün bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Başarı uzun bir yoldur, onu taşıyabilmek ise güven ve tecrübe ister.

Vizyonumuz

Hali hazırda Dünya’nın bir çok noktasına lojistik hizmeti veren DMC Logistics, ağını her geçen gün genişleterek ilerlemektedir. Gelecekte daha uzun yollara çıkarak Dünya’nın her köşesine sunduğu hizmet kalitesini taşıyacak ve sektöre verdiği güveni daha da büyüterek zenginleştirecektir.

Misyonumuz

Kaliteli, şeffaf ve ilkeli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen ve bu anlayışını her geçen gün geliştirerek bir süt seviyelere çıkaran DMC Logistics, verdiği hizmetin değerini bilmekte ve bu değeri korumak için üstün bir gayretle çalışmaktadır.